Wszystkie aktualności

Wiosenna PROMOCJA HELUZ

31 sty 2019

Spółka HELUZ powtarza promocję ze sklepem internetowym Alza.cz 

Za zakupienie bloczków HELUZ do 10 tysięcy koron do wydania w e-shopie Alza.cz

Zmówienie bloczków HELUZ w okresie od 1 lutego do 31 marca 2019 uatrakcyjni podobnie, jak w ubiegłym roku kupon podarunkowy o wartości do dziesięciu tysięcy koron na zakupy dowolnego towaru w Alza.cz. Wspólna promocja spółki HELUZ i sklepu internetowego Alzashop.com jest adresowana do klientów, którzy zlecą spółce HELUZ opracowanie wykazu obmiaru na materiał budowlany do domu jednorodzinnego, następnie zamówią bloczki HELUZ i odbiorą je w ustalonym terminie. Więcej na www.heluz.pl/akcja.

Warunkiem uzyskania kuponu jest rejestracja na stronach www.heluz.pl/akcja do 31 marca 2019, wysłanie dokumentów do opracowania wykazu obmiaru, a następnie zamówienie materiału do 15 kwietnia 2019. Do końca kwietnia trzeba też będzie dokonać wywozu tego materiału - ten termin można przesunąć przez złożenie kaucji do połowy maja.

Wartość kuponu różni się zależnie od typu zamawianych bloczków. Za bloczki HELUZ FAMILY 2in1 albo HELUZ FAMILY inwestor otrzyma kupon podarunkowy na 400 EUR do wykorzystania w Alzashop.com, za pozostałe bloczki HELUZ kupon podarunkowy ma wartość 200 EUR. Kupon pozostaje ważny do końca stycznia 2020.

4 KROKI PRZY ZGŁOSZENIU UCZESTNICTWA 

1) Zarejestruj się
Zarejestruj się na www.heluz.pl/akcja do 31 marca, a otrzymasz ofertę cenową do swojego projektu. 

2) Zamów bloczki
Zamów materiał budowlany do 15 kwietnia u swojego sprzedawcy. 

3) Odbierz bloczki
Odbierz towar do 30 kwietnia, a otrzymasz kupon na zakup towarów w Alzashop.com.

4) Odbierz kupon na zakupy o wartości do 400 EUR
Wybieraj! Kupon można wykorzystać do zakupu dowolnego towaru z aktualnej oferty w e-shopie Alzashop.com.

Wszystkie aktualności

Ta strona używa plików cookie, wykorzystywanych do świadczenia usług i analizy wizyt. Używając tej strony, akceptujesz powyższe. Akceptuję Inne informacje